13 August, 2020

سوالات متداول پلاس 14 روزه

من پلاس را خریداری کردم؛ چه موقع به دستم می‌رسه؟

این سرویس اولین سرویس پلاس با تحویل آنی هست و بعد از پرداخت مستقیما در اکانت خود میتوانید ایمیل و پسورد اکانت را ببینید و استفاده کنید

پلاس به صورت کد می‌باشد یا اکانت؟

پلاس به صورت اکانت می‌باشد؛ تمامی اکانت‌ها که در سونی ساخته می‌شوند، دارای ۱۴ روز پلاس رایگان می‌باشند که برای فعال‌سازی نیاز به وارد کردن اطلاعات Credit Card می‌باشد. ما اکانت را با نام فروشگاه در سونی می‌سازیم و سپس با استفاده از مسترکارت خارج کشور فروشگاه ، پلاس ۱۴ روزه‌ آن را فعال می‌کنیم. با وارد کردن این اکانت در کنسول خود ، پلاس در تمامی اکانت هایتان به اشتراک (share) گذاشته می‌شود و شما می‌توانید به صورت آنلاین در اکانت خودتان بازی کنید و دیگر نگران هزینه های بالای پلاس ماهانه نباشید.

آیا پلاس قانونی می باشد؟

بله ، تمامی پلاس های فروشگاه قانونی هستند و توسط فروشگاه ساخته میشوند و دارای گارانتی مادام العمر هستند 

همراه اکانت آموزش هم دارید؟

بله ، بعد از خرید ایمیل و پسورد ، آموزش فعالسازی نمایش داده خواهد شد و در صورت داشتن سوال میتوانید از طریق تلگرام پشتیبانی یا تلفن دفتر 22012189 در ارتباط باشید.

آیا می‌تونم بازی‌های رایگان ماه رو فعال کنم؟

بله ، هر ماه سونی بازی‌های رایگانی را مختص مشترکین پلاس معرفی می کند که شما با خریدن پلاس ۱۴ روزه می‌توانید آنها را تا ۱۴ روز بازی کنید. در ضمن توجه داشته باشید که با پایان یافتن ۱۴ روز بازی‌ها قفل شده و با پلاس ۱۴ روزه بعدی هم قفل آنها باز نمی‌شود.

از چه موقع ۱۴ روز شروع می‌شه؟ آیا می‌تونم اکانت رو بعدا وارد کنم؟

اکانت از زمانی که پرداخت میکنید، دارای ۱۴ روز پلاس می باشد و ۱۴ روز آن آغاز می‌شود و زمان وارد کردن اکانت در کنسول تاثیری ندارد.

آیا امکان خرید دوباره وجود دارد؟

بله! محدودیتی در تعداد دفعات خرید وجود ندارد. با هر سفارش، اکانت جدیدی ارسال می‌شود و می‌توانید از آن مانند دفعه قبل استفاده کنید.

آیا میتوان بیش از یک عدد پلاس ۱۴ خریداری کرد و وارد کنسول کرد؟

از آنجایی که ۱۴ روز اکانت از زمانی که برای شما ارسال می‌شود آغاز می‌شود، وارد کردن بیش از یک عدد پلاس ۱۴ روزه در کنسول ، مدت زمان پلاس شما را تغییر نخوهد داد و شما همان ۱۴ روز پلاس را دارید. در نتیجه درصورتی که شما بیش از ۱۴ روز به پلاس نیاز دارید ، باید صبر کنید تا ۱۴ روز اول تمام شود، سپس یک عدد پلاس ۱۴ روز دیگر سفارش دهید و وارد کنسولتان کنید.

ریجن اکانت چند است؟

اکانت های فروشگاه ریجن All آمریکا هستند و برای استفاده ازشون مهم نیست کنسول یا اکانت شخصی شما چه ریجنی هستند

محتویات رایگان ( اسکین بازی ، DLC ، ... ) پلاس قابل استفاده هستند؟

استفاده پلاس های اقتصادی بیشتر برای آنلاین بازی کردن هست و به صورت عادی محتویات رایگانش قابل استفاده نیستند

برای استفاده از آنها باید یکبار بازی را از کنسول پاک کنید و از داخل اکانت پلاس دانلود کنید و محتویات رایگان را براش دانلود کنید

X


ارسال

Your request was correctly sent, we will reply as soon as possible. Thank you !
اشتراک‌گذاری

یک نظر

  1. reza پاسخ

    بازی هایی که داخل اکانت خودم هستن رو هم میتونم انلاین بازی کنم یا فقط بازی هایی که شما داخل پلاس نوشتین رو باید دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *